březen 2020

19bře(bře 19)8:3020(bře 20)12:00Bohužel již nejsou volná místaGoogle Classroom: Výuka pro začínající školy8:30 - 12:00 (20) Webinář Lektor: Libor Klubal, Bára Meskařová, Jitka Rambousková, Patrik Kavecký

Čas konání

19 (čtvrtek) 8:30 - 20 (Pátek) 12:00

Místo konání

On-line

Webinář

Lektor

Libor Klubal, Bára Meskařová, Jitka Rambousková, Patrik KaveckýNaši lektoři, Libor Klubal, Bára Meskařová, Jitka Rambousková a Patrik Kavecký, jsou aktivní pedagogové a ve svých hodinách aktivně využívají moderní technologie. Jsou to učitelé známí v pedagogické komunitě svými příspěvky a články zabývající se tématy využití moderních technologií ve škole.

Informace o semináři

On-line kurz se skládá ze tří částí. Každá část v délce trvání 60 minut + prostor pro vaše dotazy.
1. Část čtvrtek 19.3. v 8:30. Téma Jak připravit školu na Google Classroom 
2. Část čtvrtek 19.3. v 10:30. Téma on-line výuka na 1. stupni ZŠ
3. Část pátek 20.3. v 8:30. Téma on-line základní ovládání a nastavení Google Classroom 

Registrací na on-line kurz získáte přístup na všechny jeho části. Do středy 18.3. vám na e-mail zašleme podrobné informace, jak se ke kurzu připojíte. Tato vzdělávací akce není akreditována MŠMT v rámci programu DVPP. Po dokončení registrace prosím nevyplňujte vaše údaje pro vystavení DVPP certifikátu.

Celý on-line kurz je zcela zdarma. Náš prodejní rezervační systém nicméně není možné nastavit na nulovou hodnutu. Zobrazí se vám cena 1 Kč, kterou nebudete hradit. Maximální kapacita kurzu je 180 osob.

 

Anotace: Jak připravit školu na zavedení Google Classroom (19.3. 8:30)
Libor Klubal, Patrik Kavecký
Určeno pro školy, které nemají v současné době nastaven systematický způsob komunikace učitelů a žáků, popřípadě využívají pouze e-mailovou komunikaci. Cílem je předat účastníkům jasný návod na jednoduché a rychlé nastavení systému pro předávání materiálů a získávání zpětné vazby od žáků pomocí nástrojů Google.

Anotace: Online výuka na 1. stupni ZŠ (19.3. 10:30)
Libor Klubal, Bára Meskařová
Představíme jednoduché a rychlé řešení pro komunikaci mezi učitelem a žákem na nižším stupni ZŠ. Získáte návod na zřízení elektronické nástěnky pro předávání materiálů a návod pro vytvoření prostoru pro komunikaci s žáky a rodiči.

Anotace: Základní nastavení a ovládání Google Classroom (20.3. 8:30)
Patrik Kavecký, Jitka Rambousková
Určeno pro úplné začátečníky v práci s Google Učebna. Zaměříme se na představení základních postupů, které potřebujete pro nastavení a zvládnutí výuky na dálku. Naučíte se předat žákům materiály pro výuku (prezentace, textové materiály, odkazy, videa) a dále pak získat od nic zpět jejich práci.

Po skončení každé části, budete moci našim lektorům pokládat vaše dotazy. Jednotlivé kurzy budou nahrávány a po jejich skončení obdržíte odkaz na stažení video záznamu. Navíc od nás po skončení kurzu obdržíte e-mailem odkaz na video návody, popisující jednotlivé řešení, jejich nastavení a registrace.

Nebojte se, nenecháme vás v tom plavat a pomůžeme Vám!

 

Registrace na DVPP kurz

Na tento kurz již není možné se registrovat

Přejít nahoru