listopad 2019

26lis15:0019:00Prezentační dovednosti učitele s pomocí ICT15:00 - 19:00 Oblačná 101/15, Liberec Lektor: Martin Prade Typ kurzu:Kurzy pro učitele

Čas konání

(úterý) 15:00 - 19:00

Místo konání

ZŠ Oblačná, Liberec

Oblačná 101/15, Liberec

Lektor

Martin PradeJe učitelem informatiky, fyziky a praktických činností na ZŠ Oblačná v Liberci.  V rámci projektu PRIM spolupracuje s Technickou univerzitou v Liberci jako gestor popularizačních akcí. Dále js oborovým didaktikem předmětu ICT na Univerzitě Karlově. Aktivně se zapojuje do rozvoje aktivit ICT ve vzdělávání a průběžně na svém webu sdílí s českou komunitou nápady, jak efektivně využít iPad ve výuce. Jsem autorem několika infografik o využití iPadů ve vzdělávání. Využívá také robotické pomůcky (Ozoboty, Blue-Boty, Lego Mindstorms) k rozvoji informatického myšlení.

Informace o semináři

Kurz se skládá ze dvou 4h bloků. I.blok 21.11.2019, II.blok 3.12.2019.
Tato vzdělávácí akce je akreditována MŠMT v rámci programu DVPP.

Cena kurzu: 3 300 Kč.

 

Cílem vzdělávacího programu je seznámit učitele s běžnými i pokročilými možnostmi prezentování pomocí desktopových počítačů a zejména pomocí mobilních zařízení. Naučí se využít již existující prezentace a převést je pro použití na mobilním zařízení. Naučí se využít specifických vlastností tabletu iPad (bezdrátové připojení, přímá anotace, prezentace se záznamem atp.) a aplikace Keynote. V oblasti desktopových zařízení se zaměříme na prezentace Google a možnosti sdílení.