listopad 2019

16lis9:0017:00Tablet jako efektivní nástroj pro učitele9:00 - 17:00 Fakultní základní škola, Hálkova 4, 779 00 Olomouc Lektor: Jarka Šiřická Typ kurzu:Kurzy pro učitele

Čas konání

(Sobota) 9:00 - 17:00

Místo konání

ZŠ Hálkova

Fakultní základní škola, Hálkova 4, 779 00 Olomouc

Lektor

Jarka ŠiřickáUčitelka matematiky a hudební výchovy na základní škole Hálkova v Olomouci. Práce s moderními technologiemi ji baví a snaží se je ve své výuce využívat. V současné době hledá nové cesty využití iPadu v přímé výuce hudební výchovy. Ve své praxi využívá činnostní učení a své zkušenosti sdílí nejen s kolegy na Letních školách Tvořivé školy, ale i se studenty Pedagogické fakulty  Univerzity Palackého v Olomouci, kde působí jako vyučující didaktiky hudební výchovy.

Informace o semináři

Kurz se koná v rámci jednoho dne v délce 8 hodin. 
Tato vzdělávácí akce je akreditována MŠMT v rámci programu DVPP.

Cena kurzu: 3 300 Kč.

 

Kurz je určen k základnímu seznámení s tabletem iPad a jeho využitím z pohledu učitele. Jedná se zejména o propojení s cloudovými službami Google a Microsoft, napojení do sítě školy, možnosti promítání obrazu atp. Účastníci se seznámí s principem instalace aplikací a jejich správu. Seznámí se s nejpoužívanějšími aplikacemi pro využití učitelem (správa dokumentů, poznámek, skenování a prezentování).