listopad 2019

20lis14:0018:00Webové aplikace pro testování a zpětnou vazbu žáků14:00 - 18:00 Dolní Rožínka 1, 592 51 Dolní Rožínka Lektor: Pavel Špaček Typ kurzu:Kurzy pro učitele

Čas konání

(Středa) 14:00 - 18:00

Místo konání

ZŠ Dolní Rožínka

Dolní Rožínka 1, 592 51 Dolní Rožínka

Lektor

Pavel ŠpačekVystudoval učitelství matematiky a zeměpisu na MU v Brně. Již od studentských let ho fascinovaly počítače a jejich možnosti. Proto vždy hledal nějaké cesty, jak tyto technologie rozumně a efektivně uchopit. To ho dovedlo až k pravidelnému zařazování a využívání ICT ve vyučovací hodině jako běžné pomůcky. V současné době je jeho domovským přístavem zámek na Dolní Rožínce. V menší základní škole se zde, kromě zástupcování, výuky matematiky a informatiky, stará jako metodik a koordinátor ICT o smysluplné nasazování moderních technologií (počítačů, iPadů, ozobotů…) do výuky napříč předměty. Rovněž se aktivně snaží dělit se širokým okolím o své know-how v rámci skupiny GEG Uranium, na Twitteru a na svém webu.

Informace o semináři

Kurz se skládá ze dvou 4h bloků. I.blok 20.11.2019, II.blok 27.11.2019.
Tato vzdělávácí akce je akreditována MŠMT v rámci programu DVPP.

Cena kurzu: 3 300 Kč.

 

Cílem tohoto školení je v maximální míře podpořit využití jakékoliv ICT techniky žáky ve výuce. Primárně bude kurz zaměřen na model, kdy má každý žák k dispozici iPad (nebo jiné mobilní dotykové zařízení), ale alternativně bude možné kurz upravit i na situaci, kdy s iPadem pracuje jen učitel a žáci využívají jiné nástroje (počítače, vlastní zařízení, …).

Trénovány budou zejména nástroje Nearpod pro interaktivní prezentace s možností zpětné vazby, Socrative pro evaluaci žáků se zaměřením na různé varianty testů a případného srovnávání skupin žáků a nástroj Kahoot! pro zapojení herních prvků do výuky opět s možností získání přehledu o znalostech žáků.

 

Přejít nahoru