Letní škola

Letní škola „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ je akce pro všechny zájemce ze školství, kteří si chtějí rozšířit a procvičit své dovednosti ve využití ICT ve výuce. Není to jen o práci s iPadem, ale také o využití webových nástrojů, nápadech do výuky, výměně zkušeností a navazování nových kontaktů.

Letní škola 2017

Pro plánování letošního ročníku jsme využili nejen osvědčené metody, ale také nové nápady a postupy a také zpětné vazby účastníků předchozích letních školy. Nultý ročník letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“ proběhl v Rožnově pod Radhoštěm v roce 2014, oficiálně první ročník pak v Jeseníkách. 

Co Vás čeká na letní škole?

Byl zahájen příjem přihlášek na již čtvrtý ročník Letní školy „Tvoříme s iPadem a pro iPad“. I v letošním roce se setkáme v Jeseníkách v hotelu Neptun v termínu 7. až 10. srpna 2017.

Program letní školy bude nabitý zážitky, objevováním a zkoušením, stejně tak ale poskytne dostatek času na vlastní relax a odpočinek. Systém povinných a volitelných seminářů nabízí možnost volby vlastního času na relax a výlety do okolí, stejně jako se Vás budeme snažit přitáhnout k zajímavým „miniworkshopům“ a ukázkám z praxe.

Každý účastník absolvuje povinné a povinně volitelné workshopy. Podmínkou je absolvování alespoň tří z pěti volitelných (červených) seminářů. Systém je následující:

PONDĚLÍ 7.srpna

  • po obědě očekáváme příjezd účastníků, proběhne prezence a ubytování
  • v odpoledních hodinách proběhne první, povinně volitelný workshop
    (např. seznámení s iPadem pro úplné začátečníky, ale na výběr budou i další témata)

ÚTERÝ 8. srpna

  • dopoledne nás čeká povinný workshop „Sdílíme a sdílíme“. Podíváme se na všechny možné způsoby sdílení pomocí iPadu pro žáky, rodiče nebo kolegy. Dělit se budeme na začátečníky a pokročilé.
  • odpoledne pak nabídneme sadu volitelných workshopů

STŘEDA 9. srpna

  • dopoledne opět povinný workshop „Gramotnosti“. Rozdělíme se na čtenářskou a matematickou skupinu. V případě dostatečného počtu zájemců vyčleníme i samostatnou skupinu pro speciální školy.
  • v odpoledních hodinách poslední sadu volitelných workshopů

ČTVRTEK 10. srpen

  • před obědem proběhne minikonference, na které budete prezentovat své vlastní výstupy
  • po ní letní školu společně zakončíme posledním obědem

K účasti na letní škole je potřeba vyplnit PŘIHLÁŠKU. Pokud za Vás poplatek za letní školu hradí zaměstnavatel, vyplňte přihlášku včetně razítka a podpisu někoho z vedení Vaší školy. V případě, že jste samoplátce, razítko ani podpis vedení není potřeba.

Přihlášku odešlete na adresu tomeckova@iskolstvi.cz. Na základě přihlášky bude vystavena faktura a bude Vám odeslán podrobný dotazník s požadavky na ubytování, stravu, výběr workshopů atp.

Více informací o projektu se dozvíte na stránkách našeho partnera Učíme Moderně!

Fotky z minulého ročníku

Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016
Letní škola 2016