top of page

Návštěvou našich školení to zdaleka nekončí


Učíme se celý život a pedagogové snad ještě více než ostatní profese. Učitel absolvuje v průběhu školního roku v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků celou řadu školení. Určitě se také vám už někdy stalo, že jste se přihlásili na kurz se zajímavým obsahem, ale výsledek díky přednesu lektora nebyl takový jaký jste očekávali. Naštěstí je celá řada školení, ze kterých jste si jistě odnesli celou řadu zajímavých poznatků a lektor vás zaujal natolik, že se chcete přinutit k aplikaci všeho, co jste se dozvěděli. V tomto následném kroce to nicméně občas trochu zaskřípe. Respektive už pár hodin po absolvování školení si pamatujete jen jeho část tedy tu, která byla pro vás zajímavá. Druhý den už se toho vytrácí daleko více a za měsíc se zuby nehty snažíte aplikovat alespoň jednu zajímavou myšlenku, kterou jste si zapamatovali.

Možná teď budete namítat, že si přeci děláte poznámky. Případně jste si natočili video anebo audio z celého semináře. Ruku na srdce. Kolik takových poznámek ze školení už máte a hlavně kde? Video a audio záznam dlouhý 4 hodiny? Určitě si jej budete pouštět? Opravdu na to máte čas?

V iSkolstvi.cz jsme připravili pro všechny absolventy našich školení vzdělávací portál, který obsahuje krátké video návody s tématy, které naše kurzy obsahují. Jsou to videa připravená přímo našimi lektory. Nejedná se o sestříhané záběry ze školení, ale záznam obrazovky tabletu anebo počítače s výkladem lektora jak s danou aplikací ve svých hodinách výuky pracuje.

Na stránce podpora.iskolstvi.cz naleznete v sekci video návody krátkou ochutnávku těchto video návodů. Všechna videa jsou katalogizována podle témat navštívených školení a zpřístupněna všem účastníkům našich kurzů. Po absolvování školení u nás získáte automaticky přístup do vzdělávacího portálu, který budete mít kdykoliv na dosah a budete mít možnost si dané téma osvěžit. Navíc si videa můžete pouštět z kteréhokoliv zařízení a to včetně vašeho chytrého telefonu. Celkem pro vás máme již více než 200 video návodů a pracujeme na dalších.

Prozatím jsme se školám věnovali pouze v rámci individuální projektové přípravy. Od dubna 2019, otevíráme kurzy DVPP pro učitele z celé České republiky. Nerozumíme všemu, ale věříme, že v rámci rozvoje a podpory digitálních kompetencí,vám naši lektoři mohou být inspirací. Sledujte naše webovéstránky, facebook a twitter. Již brzy začneme.

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page