top of page

Nová vzdělávací podpora pro Vás!


Jste to právě Vy! Učitelé, kteří nás posouvájí dál a my se vám snažíme naslouchat a vnímat vaše potřeby. Přicházíme proto se zcela unikátním projektem, kdy nově vzniká vzdělávací a technická podpora pro všechny pedagogy a školy, kteří jsou zapojeni do našich vzdělávacích projektů.

O co jde? Vnímáme, že spousta z vás téměř každý týden dochází v rámci různých projektů a vzdělávacích aktivit na školení, ze kterých se sice vracíte obohaceni o nové vědomosti, ale ne vždy se tyto nové informace daří uplatňovat v praxi a to prostě proto, že těch informací je už mnoho.

S čím jsme přišli? V rámci naší spolupráce, pro vás nově otevíráme portál podpory pro naše vzdělávací aktivity a školení, která navštěvujete. Tužku, papír a poznámkový blok již můžete nechat doma. Naši lektoři si pro vás připravili metodický vzdělávací portál krok za krokem, abyste se mohli kdykoliv k tomu, co právě potřebujete vrátit.

Jak to vypadá? Byli jste například na školení Patrika Kaveckého a zaujala Vás metoda práce s iPadem, aplikací Geogebra a jejího využití v hodině matematiky při osové souměrnosti? Není nic jednoduššího, než se na dané téma podívat v naší vzdělávací podpoře, která je řazena podle typu škol, stupně na kterém učíte a předmětu.

Jak to funguje? Stačí se stát našimi partnery pro vzdělávání a obdržíte od nás přístupy do vzdělávací a technické podpory, která zahrnuje Vzdělávací metodiky, technickou podporu pro práci s iPadem a podporu pro využívání MDM – vzdálené správy na vaší škole.

Kontaktujte nás na e-mailu kucerik@iskolstvi.cz, anebo nám rovnou zavolejte, bude to rychlejší 774 718 214

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page