MDM pro školy

MDM pro vaši školu můžete financovat z prostředků NPO. A to jak pro MŠ, ZŠ i střední školy

Pokud vaše škola využívá ve výuce iPady, anebo se je teprve chystáte zakoupit, doporučujeme pořízení MDM, neboli hromadnou správu mobilních zařízení. iŠkolství.cz je jediným autorizovaným partnerem amerického vývojáře MDM Mosyle v České republice a na Slovensku. Společně přicházíme s nejdostupnějším řešením MDM, které je navíc navrženo přímo pro potřeby školy.

Logo-2.png

Mosyle je graficky přehledný systém, který vám bude dostupný z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu a vaše iPady vám umožní spravovat na dálku několika kliky.

Co je to MDM?

MDM je řešení pro vzdálenou správu mobilních zařízení. Poskytuje ICT koordinátorům efektivní nástroj pro nasazení, monitorování a správu zařízení typu iPad, iPhone a Mac. Obvykle se tato technologie využívá ve firemním a školském prostředí, kde se plánuje využívat větší množství iPadů a jejich následné sdílení mezi učiteli a žáky. Díky MDM již nemusíte řešit invididuální nastavení jednotlivých iPadů. Na dálku zvládnete instalaci aplikací a zároveň předejdete jejich nechtěnému smazání ve všech vašich zařízeních.

Technická podpora pro vás 24/7 v podobě podrobných tutoriálů. 

Implementace a nastavení přímo pro vaši praxi ve vaší škole

Podrobné zaškolení pro správce, kterým může být běžný učitel, ne IT.

Jsme tady když potřebujete
pomoci. Vylepšujeme, sdílíme.

 

MDM BASIC

iŠkolství.cz je jediným autorizovaným poskytovatelem bezplatných licencí MDM Mosyle pro Českou republiku a Slovensko. Ať už máte 10, anebo několik stovek iPadů, za MDM platit nemusíte! V rámci bezplatné licence nebudete moci využívat možnosti hromadných příkazů a služby ovládání výuky ve třídě. I tak bude vaše MDM zcela funkční a umožní vám práci se všemi základními funkcemi. Časem možná zjistíte, že od svého systému budete chtít více a začít využívat prémiových služeb. I v tomto případě budeme pro vás vždy výrazně levnější, než kterékoliv jiné řešení na trhu.

Pokud jste technicky zdatní, porozumíte anglickým výrazům a zvládnete jednotlivé kroky instalačního procesu a integrace všech potřebných komponentů, vybrali jste správně! Pro úspěšné zprovoznění celého systému budete potřebovat následující:

 • Vytvoření účtu v Apple School Manageru (zdarma)

 • Vytvoření registrace do programu Apple DEP (zdarma)

 • Vytvoření registrace do programu Apple VPP (zdarma)

 • Mac (bez počítače Mac není možné konfigurační proces u zařízení, které již vlastníte, dokončit.)

 • Aplikace Apple Configurator

 • Pro verzi MDM Basic není poskytována technická podpora, video návody v českém jazyce a asistenční služby.

Cena řešení: 0,- Kč

Kliknutím na odkaz zahájíte bezplatnou registraci MDM

 

MDM STANDARD

Zahrnuje bezplatné licence pro neomezený počet zařízení iOS (iPad, iPhone), anebo MacOS. Navíc služba zahrnuje všechny potřebné úkony z naší strany pro řádné spuštění systému MDM, přiřazení iPadů a proškolení ICT koordinátora.

 • Registrace do Apple School Manageru

 • Přihlášení do programu VPP a DEP

 • Propojení Apple School Manageru s MDM

 • Instalace všech vašich stávajících zařízení do MDM

 • Nastavení služeb MDM dle případů dobré praxe z ostatních škol a typu jejich zaměření

 • Úvodní instalace profilů a aplikací dle vašeho požadavku

 • Školení pro ICT koordinátora / pedagogický sbor ve vaší škole

 • Zpřístupnění technické podpory v českém jazyce

 • Zpřístupnění portálu s českými video návody na jednotlivé úkony v MDM

 

iŠkolství.cz je jediným autorizovaným partnerem vývojáře MDM Mosyle pro Českou republiku a Slovensko. Všechny námi prováděné úkony jsou autorizovány vývojářem a splňují odborné a technické požadavky.

Cena řešení dodávky na klíč: 35.000,- Kč (osvobozeno od DPH, cena je konečná)
 

Celou dodávku našeho řešení můžete také financovat z ONIV, případně projektu Šablony do škol.

 

MDM PREMIUM

Řešení bez omezení! Zahrnuje variantu MDM Standard a navíc licence pro využívání všech prémiových služeb, které MDM umožňuje. Mezi prémiové služby patří například hromadné úkony při správě iPadů jako jejich přejmenování, aktualizace a především efektivní a snadné řízení výuky učitelem všech iPadů ve tříde.

Cena řešení dodávky na klíč:  35 000,- Kč za jednorázovou instalaci, školení a přístup do podpory + 129,- Kč/zařízení/rok

Vzorový výpočet: Škola vlastní 30 iPadů a má zájem o kompletní dodávku včetně zaškolení a využívání prémiových služeb. Platba je rozdělena na 30 licencí za každé zařízení za rok + kompletní dodávka zahrnující instalaci, proškolení, technickou podporu a vzdělávácí portál. V prvním roce zaplatí škola 129Kč x 30 zařízení = 3 870 Kč za licence + 35 000 Kč = 38 870 Kč. V dalších letech pak hradí za každý rok pouze licence ve výši 3 870 Kč za 30 zařízení. Volitelně pokud bude škola i nadále chtít využívat technickou podporu s video návody v českém jazyce 2 350 Kč za rok.