top of page

Šablony III - nejvyšší čas připravit projekt


Projekt zjednodušeného financování Šablony III je ve fázi příjmu žádostí. Do 30.6. 2021. Je tak nejvyšší čas začít projekt připravovat a zajistit si tak cestu k další technice nebo aktivitám pro žáky i učitele.

Šablony opět nabízejí mimo jiné ICT aktivitu - možnost pořídit 10 a více kusů mobilních zařízení pro výuku skupiny žáků s předem daným opakováním výuky 1x týdně. K této technice má být k dispozici odborný mentoring, který učiteli pomůže s přípravou a používáním zakoupené techniky a také s metodickým obsahem do výuky. Šablony této pozici říkají "odborník z praxe."


Právě možnost pořídit techniku a následně mít k dispozici praktickou a odbornou pomoc k používání ve výuce klíčové. Alespoň taková je naše zkušenost, a proto je součástí dodávky od nás mentoring učitele - lektora v rozsahu 8 hodin pro každého zapojeného pedagoga. Lektor se tak věnuje učiteli z pohledu metodiky výuky s tabletem/PC, tedy:

- uživatelské ovládnutí zařízení

- zapojení do běžné agendy školy (online platforma, běžná agenda, třídnice, žákovské)

- aplikace pro výuku na zařízení a jejich využití

Náš technik se pak podívá na správné fungování zařízení ve škole. To většinou znamená:

- zapojení do školní správy zařízení ve škole (MDM - pokud je k dispozici)

- hromadné nastavení všech zařízení

- instalace vhodného balíčku aplikací pro výuku

- kontrola sítě ve smyslu, jestli vše funguje dostatečně - případně konzultace a doporučení co dělat


Šablony nabízí samozřejmě více možností, popsaná ICT šablona je způsobem jak pořídit další techniku se vším všudy na klíč.


V rámci naší služby však dostanete i vše další, především tedy vybereme další šablony, tak abychom využili prostředky určené pro vaši školu úplně a efektivně.

Projekt pro vás celý zpracujeme, od přípravy žádosti, přes její podání až po závěrečnou monitorovací zprávu. Můžete tedy mít vše na klíč, prakticky s minimem aktivit z Vaší strany. Samozřejmě potřebujeme i vaši spolupráci, především podklady, které jsou nutné k přípravě žádosti, a v průběhu projektu pak výstupy, které se musejí dokládat. Nicméně vše nastavujeme tak, aby to bylo maximálně jednoduché, v elektronické podobě.


Na přípravu Šablon III je nejvyšší čas. A to i pokud musíte předcházející Šablony II prodlužovat a ukončíte je později, než jste plánovali.

100 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page