top of page

Školami ověřené příslušenství
a pomůcky pro iPady

Školám nabízíme jen prověřené a ve školním prostředí vyzkoušené příslušenství pro iPady a také pomůcky do výuky. Na všechny námi nabízené příslušenství a pomůcky, nabízíme nadstandardní záruční podmínky a především služby. Nejsme e-shop, jehož podstatou je pouze generovat zisk. Našim cílem je dodávat především kvalitní služby v oblasti vzdělávání a využití iPadů ve školním prostředí.

mikro.png

Bezdrátový WiFi mikroskop pro iPad

Tento špičkový, bezdrátový mikroskop, má rozlišení 4K UHD a můžete s ním zkoumat i ty nejmenší částečky ve vysoké kvalitě. Mikroskop připojíte bezdrátově k iPadu v řádu vteřin a můžete začít prozkoumávat. Využití najde jak ve školní družině, tak také na I. a II. stupni základních škol. Vezměte mikroskop ven a zkoumejte třeba povrchy listů stromů, hmyzí domečky, anebo nerosty. Ve škole tento mikroskop oceníte při zkoumání nerostných povrchů, anebo struktury látek, ovoce a další. 

Záruka okamžité výměny za nový! Cena je včetně DPH a dopravy. 

Dotykový stylus pro iPad

Existuje celá řada dotykových stylusů a per pro iPady. My vždy preferujeme řešení od Applu. Ne vždy jsou nicméně finanční možnosti školy takové, aby si mohly tento originální pencil pořídit. Námi dodávaný pencil je nejen vysoce kvalitní, ale má prakticky podobné vlastnosti, jako jeho originální verze. Nabíjení je zajištěno prostřednictvím USB-C a na jedno nabití vydrží až 8 hodin kontinuálního psaní. Nabíjet do 100% kapacity zvládnete už za 5 minut! 

Záruka okamžité výměny za nový! Cena je včetně DPH a dopravy. 

a23030f2-0616-4691-861e-69f98122e554.__CR0,0,300,300_PT0_SX300_V1___.jpg
Snímek obrazovky 2024-05-04 v 7.54.25.png

Nabíjecí stanice pro iPady, sborovna

Tato malá a přenosná nabíjecí stanice pro 10 iPadů, je ideální volbou nejen pro sborovny, kde mohou učitelé v případě potřeby nabíjet své iPady. V ceně jsou také napájecí kabely pro iPady dle vašeho výběru (USB - Lightning, USB - USB-C). Rychlost nabíjení pro iPady USB-C je pomalejší, nicméně zcela dostačuje pro běžné používání. Nabíjecí stanice je především bezpečná a její součástí jsou prvky jako aktivní chlazení, anebo automatický systém, který v případě, kdy by mohlo dojít k přehřátí obzvláště v teplých měsících, stanici vypne a její provoz obnoví až po ochlazení. 

Záruka okamžité výměny za nový! Cena je včetně DPH a dopravy. 

Nabíjecí kufr pro iPady i20

Tento nabíjecí kufr pro 20 iPadů, je mobilní řešení napájení školních iPadů bez kompromisu. Vybrali jsme to nejlepší, co je na trhu možné získat. Součástí kufru jsou nejnovější USB-C napájecí moduly s aktivním chlazením a přepěťovou ochranou. Kufr je uzamykatelný a především je s ním velmi snadná manipulace. Pokud jste doposud museli své iPady do třídy nosit v taškách, anebo po částech, tak nyní váš kufr odveze na jeho speciálních kolečkách žák I. stupně! 

Cena je včetně DPH a dopravy. 

kufr.png
Naše škola má zájem o bezplatné zapůjčení mikroskopu. Prosíme o zaslání na naši adresu.

Mikroskop si zapůjčíme na dobu jednoho týdne. Když se nám bude líbit, mikroskop si koupíme.
V opačném případě mikroskop vrátíme. Za dopravu k nám a zpět nic nehradíme.


 

Potvrzujeme Vaši zápůjčku mikroskopu. Jdeme vám to připravit a odeslat, abyste ho měli co nejdříve u Vás!

bottom of page